top of page

تماس با ما

آیا به دنبال راهی برای بهبود و ارتقاء سلامت روان و غلبه بر چالش های زندگی هستید؟  

تیم روانشناسان مجرب و دارای مجوز ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا بتوانید به طیف گسترده ای از نگرانی های سلامت روان از اضطراب و افسردگی گرفته تا مشکلات ارتباطی و مدیریت استرس رسیدگی کنید. ما انواع رویکردهای درمانی، از جمله روانکاوی، درمان شناختی-رفتاری و درمان وجودی و انسان‌گرا را ارائه می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم بهترین مراقبت را برای نیازهای منحصر به فرد شما ارائه دهیم. 

مرکز ما همچنین در ارائه خدمات برای زوجها و همسران، فرزندان و سایر اعضا خانواده نیز تخصص دارد و علاوه بر ارائه راه های اصلاح و تقویت رابطه، سعی می کند با برگزاری کلاسهای آموزشی و کارگاه های مهارت آموزی شادکامی و رضایت را به زندگی شما عزیزان تقدیم کند.

این مرکز افتخار این را دارد که برگرفته از دانش و تجربه سالیانی دراز و با برگزاری دوره های سوپرویژن تجربه غنی خود را، به درمانگرانی که به تازگی به عرصه درمان وارد شده اند انتقال و آموزش دهد.

همچنین در کنار مشاوره روانشناسی، شما می توانید برای مراقبت و بهبود ظاهر و رسیدگی به پوست، مو و زیبایی خود از مشاوره های تخصصی بخش مربوطه استفاده کنید و نشاط و جوانی و شور را به زندگی خود به ارمغان بیاورید.  با تعیین قرار ملاقات امروز با متخصصین ما، اولین قدمها را به سوی زندگی شادابتر و سالمتر بردارید.

Blue Skies

تشکر

bottom of page